SAB genoemd in jubileum speech NCDO

maandag 12 maart 2012
SAB genoemd in jubileum speech NCDO

Op 4 februari hield de heer Knapen (staatssecretaris van Buitenlandse Zaken) tijdens de viering van het 40-jarig bestaan van NCDO, een toespraak ´Alleen gesproken woord geldt´. Tijdens de viering, waarbij ook koningin Beatrix aanwezig was, verwees hij in de speech naar onze stichting:
 

....

Op mijn reizen in ontwikkelingslanden kom ik geregeld mensen tegen met hun eigen, kleine ngo. In het noorden van Benin ontmoette ik bijvoorbeeld Marjan Kroone, van Stichting Actie Benin. Zij runt daar met een paar lokale mensen onder meer een optiek, een meisjesinternaat en een gezondheidscentrum. 
Het groeiende aantal van dit soort particuliere initiatieven is bij uitstek een uiting van compassie. Tegelijk dagen zulke initiatieven de traditionele ontwikkelingswereld uit om met een antwoord op een concrete vraag te komen.

....

Wij zijn natuurlijk trots dat de staatsecretaris onze stichting aanhaalt in zijn speech en dat ons werk en de resultaten die we bereiken, zijn verhaal over mondiaal burgerschap ondersteunt.

 

Lees hier de totale speech van de heer Knapen.