Uitbreiding van het bestuur FSAB in Benin

donderdag 19 februari 2009

In Benin is onze Stichting apart geregistreerd en heet Stichting Aktie Benin geen SAB maar FSAB of te wel Fondation "Stichting Aktie Benin" met een eigen boekhouding en een eigen bestuur.

 

Dit bestuur bestond altijd alleen uit Jetse en Marjan maar na 4,5 jaar ervaring met diverse locale mensen, hebben we besloten dat we ons bestuur in Benin met een gerust hart kunnen uitbreiden naar 4 personen. Dit geeft ons veel vertrouwen voor de toekomst, omdat we weten dat we in de toekomst op lokale mensen kunnen gaan bouwen om onze dromen verder uit te breiden.

 

Het bestuur bestaat nu uit:

 

Marjan Kroone: voorzitter

Albert Kouagou: vice-voorzitter

Genevieve Kouagou: secretaris

Jetse Postma: penningmeester

 

Deze uitbreiding is een stap in de richting van onafhankelijkheid van de mensen hier. We willen in de toekomst de vlag het liefste helemaal overdragen en hebben er alle vertrouwen in de Albert en Genevieve de komende jaren in hun nieuwe rol zullen groeien.

 

Albert B. Kouagou

 

Genevieve Kouagou